O nás

Motto:

Ať už ve vodě či na suchu, ať malé nebo velké, vedeme své klienty k pozitivnímu vztahu k vodě, svému tělu a k důvěře ve své schopnosti.

Pod názvem Ve vodě doma  fungujeme na pražské scéně agentur nabízejících plavání dětí a dospělých od roku 2013. Nicméně naše kvalifikované instruktorky mají mnohaleté zkušenosti i z jiných agentur a s vlastními dětmi. Při výuce plavání miminek, batolat i větších dětí poskytujeme individuální přístup v malých skupinkách s přítomností instruktorky ve vodě. Do lekcí jsou děti rozděleny podle věku, schopností a zdatnosti. Během výuky děti vedeme k základním plaveckým dovednostem zábavnou formou.

Našim cílem je, abyste se Vy i Vaše děti s námi ve vodě cítili jako doma. Více informací o tom Proč plavat s dětmi zde. 

Kromě koupání miminek v domácích vanách nabízíme kurzy plavání dětí s rodiči i bez nich a harmonizační plavání dospělých v příjemně teplém (30 – 32°C) a čistém (čištěno UV lampou) bazénu hotelu Juliš na Václavském náměstí.

Během roku otevíráme 3 semestry kurzů, do lekcí jsou děti rozděleny podle věku a zdatnosti. Na závěr kurzu umožňujeme focení pod vodou profesionálním fotografem nebo natáčení rodinného videa. Cena kurzu závisí na počtu lekcí. Poskytujeme sourozenecké slevy. Lekci vaničkování nebo celý kurz plavání můžete darovat pomocí našeho dárkového poukazu. Přihlásit se můžete kdykoliv, do výuky budete zařazeni ihned, jakmile se uvolní místo.

Na suchu si můžete s našimi instruktorkami popovídat o masážích miminek, konzultovat techniku plavání, pomůcky do vody, vývoj dítěte či kojení, případně se s nimi potkat na různých cvičeních pro děti nebo dospělé.