Natáčení

Natáčení videa pod vodou profesionálním kameramanem (potápěčem) nabízíme na konci podzimního kurzu nebo jarního kurzu. Natáčení probíhá ve vybraný předem domluvený den mimo výukové hodiny. Natáčení jedné skupinky (rodiny) probíhá 10 – 15 minut v přesně stanoveném termínu. Je potřeba se dostavit v dostatečném předstihu, aby bylo umožněno plynulé střídání objednaných skupinek.

Cena závisí na množství objednaných klientů a plynulosti střídání skupinek při vlastním natáčení. Přesnou cenu se tedy dozvíte až týden před vlastním natáčením (při platbě zálohy Kč 200,–). Předběžná cena je Kč 900 – 1200,– (v ceně je pronájem bazénu, kameraman, odborná dopomoc instruktorky před a při natáčení, úprava a uložení záznamu na nosič, nosič dle výběru). Výsledný záznam po sestřihání má 5 – 10 minut. Hudba k záznamu: Ranka – Rozhodnutí (Melodie pro duši).

Výsledný výstup může být DVD ve formátu DVD (přehrávatelné na DVD přehrávači – televizi), nicméně natáčení probíhá ve formátu FullHD, je tedy možné získat záznam v HD kvalitě na DVD nebo potištěné USB flash kartě (přehrávatelné na počítači) .

Nejbližší termín – neděle/14 – 16hod. Další informace, přesný čas a cena bude oznámena nahlášeným klientům po přihlášení. Přihlásit se můžete na plavání do formuláře nebo mailem.