Natáčení

Natáčení videa pod vodou profesionálním kameramanem (potápěčem) nabízíme na konci podzimního kurzu (prosinec) plavání dětí s rodiči. Natáčení probíhá ve vybraný předem domluvený den mimo výukové hodiny. Natáčení jedné skupinky (rodiny) probíhá 10 – 15 minut v přesně stanoveném termínu. Je potřeba se dostavit v dostatečném předstihu, aby bylo umožněno plynulé střídání objednaných skupinek.

Cena závisí na množství objednaných klientů a plynulosti střídání skupinek při vlastním natáčení. Přesnou cenu se tedy dozvíte až týden před vlastním natáčením (při platbě zálohy Kč 200,–). Předběžná cena je Kč 900 – 1200,– (v ceně je pronájem bazénu, kameraman, odborná dopomoc instruktorky před a při natáčení, úprava a uložení záznamu na nosič, nosič dle výběru). Výsledný záznam po sestřihání má 5 – 10 minut. Hudba k záznamu: Ranka – Rozhodnutí (Melodie pro duši).

Výsledný výstup může být DVD ve formátu DVD (přehrávatelné na DVD přehrávači – televizi), nicméně natáčení probíhá ve formátu FullHD, je tedy možné získat záznam v HD kvalitě na DVD nebo potištěné USB flash kartě (přehrávatelné na počítači) .

Nejbližší termín – neděle 24. 6./14 – 16hod. Další informace, přesný čas a cena bude oznámena nahlášeným klientům po přihlášení. Přihlásit se můžete na plavání do formuláře nebo mailem.