Harmonizační plavání dospělých – pro ženy a těhulky

Jste v očekávání a přejete si naladit se na své miminko? Jste maminka, která přes den těžko hledá chvilku jen pro sebe, a přejete si na hodinku vypnout mysl? Máte obavy z vody a potápění a chcete si to natrénovat bez dětí? Milujete vodu a chcete si ji užít i jinak, než v přeplněném veřejném bazénu?

Plavání pro těhotné prahaPlavat s námi v příjemně teplém a čistém bazénu na Václavském náměstí můžete i bez dětí. Nabízíme harmonizaci těla a mysli během uvolňovacích aktivit ve vodě, které si mohou užívat všichni, včetně nastávajících maminek. Obzvlášť pro těhulky má tento druh cvičení ve vodě pro ženy veliký význam a výhody. Během pravidelných lekcí  harmonizačního plavání se učíme pracovat s dechem (nacvičujeme rytmus), vnímat své tělo a mysl, provádíme relaxační a uvolňovací techniky, které působí na zatížené partie – krk, záda, bedra (což napomáhá zmírnit bolesti kloubů a páteře). Nacvičujeme nenáročné plavecké dovednosti (splývání, potápění, vydechování do vody), posilujeme a protahujeme svaly. Těhotným pomáháme s přípravou na porod (uvolňování kyčlí a pánevního dna).

 

Po plavání si společně můžeme užít prohřátí v sauně a pohovořit o všem, co nás ve vodě oslovilo, popovídat si o našich potřebách, získat informace  například o masážních olejíčcích nebo dalších aktivitách, které Vám můžeme nabídnout.   

Tuto jedinečnou individuální terapii poskytuje zkušená instruktorka plavání, dula, masérka a maminka 4 dětí Dana, kterou můžete kontaktovat pro více informací, nebo si přečíst více v našich článcích proč a jak plaveme Přihlásit se můžete formulářem na této stránce, nebo přes Rezervace – Přihláška. Začít s námi plavat můžete kdykoliv mimo prázdniny. Zaplatit můžete jednotlivé lekce (Kč 290,-Kč) nebo si zakoupit permanentku na 5 vstupů (Kč 1300,-Kč). Oboje můžete také darovat pomocí našeho dárkového poukazu.

Lektorka: Dana Lesová, tel. 603 430 416