Miminka ve vaničkách

S plavání nejmenších miminek můžeme začít ihned po zahojení pupečníku. Nejvhodnější je k tomu domácí prostředí, kde se cítí dobře nejen Váš novorozenec, ale i Vy rodičové. Navíc nemusíte s miminkem za plaváním nikam cestovat, postačí Vaše vana (tedy do doby, než bude Vašemu děťátku malá, což bývá cca kolem 6. měsíce, ale to už se na Vás budeme těšit u nás v bazénu .

Kromě vlastní techniky plavání (a potápění, pokud si přejete) s Vámi pozvaná instruktorka může v klidu probrat mnoho informací k péči o miminka (a naučit další techniky), např.

  • masírování miminek, kterým můžete nejen příjemně zakončit lekci plavání, ale používat i jindy pro zklidnění děťátka,
  • přírodní kosmetika pro děti dostupná na našem českém trhu,
  • manipulace s děťátkem – jak správně děťátko zvedat z podložky, chovat, předávat druhé osobě, pokládat, jaké polohy jsou vhodné při kojení…
  • cvičení s miminky – zkontrolujeme psychomotorický vývoj, případně doporučíme další postup (některé jednoduché cviky nebo návštěvu fyzioterapeuta).

 Návštěva trvá 1,5 – 2 hodiny.

Koupání dítěte ve vaněVaničkování v rodinách po domluvě  probíhá v průběhu celého roku. Nejvhodnější je s děťátkem plavat pravidelně, alespoň 1x týdně (nejlépe 2 – 3x týdně). Po první návštěvě instruktorky budete mnohé schopni zvládat sami. Doporučujeme ale do půl roku dítěte celkem 2 – 4 lekce vaničkování s instruktorkou, která zkontroluje správnost používané techniky a doporučí další, náročnější polohy a úchopy.

Cena návštěvy: 450,-Kč + doprava. Možno zakoupit 2 a více lekcí najednou, cena jedné návštěvy pak vyjde na 400/Kč.

Lekci vaničkování můžete darovat pomocí našeho dárkového poukazu. Přihlásit se můžete vyplněním přihlášky zde