Lektorky

Mgr. Daniela Pojezná

instruktorka plavání dětí od r. 2003, vystudovala FTVS UK, obor TV – Bi. Prošla kurzy: Open Water Diver v r. 2002, Sportovní masáž, Masáže kojenců a batolat, Respektovat a být respektován, Totální plavání, První pomoc a záchrana v bazénu, Škola jógy I.a II.stupeň, má dvě děti Annu a Magdalénu.

Mgr. Pavla Drbalová

instruktorka plavání dětí od roku 2010, vystudovala pedagogickou fakultu JU v Českých Budějovicích, obor ČJ -VV, pracuje jako učitelka na ZŠ, prošla kurzy: Instruktor plavání, Cambridge English: Advanced ( CAE ), roční pobyt v Anglii a Austrálii, Respektovat a být respektován, Koncept kontinua, Výklad karet Osho zen tarot, Totální plavání kraul u Marie Vávrové, První pomoc a záchrana v bazénu, má dvě děti Báru a Matěje

Mgr. Pavla Hajná

instruktorka plavání dětí od r. 2010, vystudovala FF UK, prošla kurzy – Instruktor plavání, Masáže kojenců a batolat, První pomoc a záchrana v bazénu r. 2013, má dvě děti Mikuláše a Mariannu.

Mgr. Dana Lesová

instruktorka plavání dětí a instruktorka těhotenského plavání od r. 2003, prošla kurzy: homeopatie v r. 98, tadiční čínská medicína, aromaterapie, dula ČAD absolventka vr. 2003, Škola vědomého rodičovství, Rekvalifikační kurz sportovní a rekondiční masáže, Lektorský kurz masáží dětí a kojenců Mgr. Jany Hašplové I.-VII. stupeň, Aqua wellnes, seminář řeč těla s MUDr. Krejčířem, Respektovat a být respektován, Aquabodywork 2012, má čtyři děti Matěje, Julii, Zuzku a Jakuba.

Daniela Čermáková

instruktorka plavání dětí od r. 2011, prošla kurzy: První pomoc a záchrana v bazénu v r. 2013, má dvě děti Natálku a Kryštofa

Sandra Stárková

instruktorka plavání od roku 2016, má tři děti Elu, Edu a Huberta

Markéta Mazlová

vystudovala pedagogickou fakultu UK