Ceny, slevy

Cena kurzu plavání ( s rodiči i bez )závisí na počtu lekcí v daném kurzu ( více o aktuálně probíhajícím kurzu viz. Aktuality – Kurzy ). 

Cena 1 lekce – rodič + dítě/450,-Kč. V ceně je výuka s lektorkou po dobu 30 min. ( skupina nejstarších dětí je 45 min. ), využití sauny, prostoru bazénu po plavání (masáž), využití herničky v 8. patře hotelu ( viz Kde plaveme ). Pro sourozence poskytujeme výrazné slevy! Podmínkou slevy je včasné úhrada zálohy a doplatku za celý kurz pro minimálně dvě děti ( jeden sourozenec platí plnou cenu, druhý má slevu 25%.

V případě závazného přihlášení do kurzu plavání rodičů s dětmi  a zaplacení zálohy 2000,-Kč na dítě.  Vám rezervujeme místo pro konkrétní den a čas dle domluvy. Cena celého kurzu musí být uhrazena před začátkem kurzu.

Storno poplatky z plavání dětí:

Odstoupit od závazné přihlášky je možné pouze písemně – buď poslat sms zprávu nebo e-mail!

Odstoupení od závazné přihlášky do 3 dnů před zahájením vlastního kurzu si účtujeme poplatek 400,-Kč.

Odstoupení od závazné přihlášky nejpozději do 2. lekce kurzu si účtujeme storno poplatek ve výši 30% ceny kurzu.

V případě odstoupení  z probíhajícího kurzu po proběhlé 2. lekci činí storno poplatek 100% z ceny kurzu. Finanční vyrovnání v takovém případě nelze provést, neboť náklady za rezervované místo ve skupince již proběhly stoprocentně. 

Náhrady zmeškaných lekcí z plavání dětí omluvených ( písemně do formuláře na plavání nebo sms )nejpozději 12 hodin před vlastní lekcí jsou možné v průběhu daného kurzu v jiný den či čas po předchozí domluvě ( dle volné kapacity lekcí ). Za lekci běžnou či domluvenou náhradní neomluvenou včas ( tedy méně než 12 hodin )nevzniká nárok na náhradu. Nahrazování zmeškaných lekcí je nadstandardní služba, na kterou nevzniká žádný právní nárok. Ve vodě doma nenese odpovědnost za případné nevyčerpání omluvených lekcí omluvených lekcí ani za rozsah a časovou nabídku náhradních termínů (ty záleží na uvolněných místech, které vznikají omluvou jiných přihlášených účastníků). Náhradní lekce můžete čerpat i předem ( pokud např. plánujete odjezd na dovolenou apod.) – pokud v takovém případě odchodíte více lekcí, než máte uhrazeno, lekce navíc platíte s 50%slevou.

Zkušební lekce – 1 lekce/cena 500,-Kč, pokud je volné místo, rádi umožníme.

Individuální lekce – rodič + dítě/cena 590,-Kč.

Harmonizační plavání pro ženy – 1 lekce – cena 290,-Kč ( v ceně je 1h v bazénu včetně relaxace + sauna po plavání ), možno zakoupit permanentku na 5 vstupů/1 300,-Kč.